Emt-systems.pl

Emt-systems.pl Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty, w której czekają na Ciebie rożnego rodzaju szkolenia inżynierskie, usługi inżynierskie oraz produkty z tej dziedziny. Stawiamy na profesjonalizm oraz zadowolenie naszych klientów. Pomagamy w doborze odpowiedniego szkolenia. Cechuje nas doświadczenie na rynku, wykwalifikowana kadra oraz najwyższej jakości usługi. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz satysfakcję. Zapraszamy do współpracy z nami już dziś, bo naprawdę warto!

Szczegóły strony emt-systems.pl:

Podlinkuj stronę emt-systems.pl:

Emt-systems.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PSP Polnischer Sprachpunkt »

  Nauka języka niemieckiego dla Polaków w Berlinie, bezpłatne lekcje, warsztaty językowe, kursy komputerowe.Polnisch, Russisch, Ukrainisch.

  Data dodania: 18 01 2006 · szczegóły wpisu »
 • Profi-Lingua »

  Angielski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Rosyjski, Cambridge, TELC i LCCI

  Data dodania: 06 03 2006 · szczegóły wpisu »
 • Clustering, klastry, klaster - Projekt EFS »

  Klaster to geograficzne skupisko wzajemnie powiązanych firm, dostawców, przedsiębiorstw działających w pokrewnych sektorach.Program szkoleń promujących clustering. współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa. Głównym założeniem projektu jest ukazanie przedsiębiorstwom i jednostkom samorządu terytorialnego jak tworzyć klastry.

  Data dodania: 11 04 2006 · szczegóły wpisu »
 • AOK - kursy maturalne Warszawa »

  AOK oferuje kursy maturalne (przygotowawcze do matury), kursy gimnazjalne, kursy szybkiego czytania i treningu pamięci. Zapraszamy

  Data dodania: 22 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • wypalenie zawodowe »

  Wypalenie zawodowe to coraz częstszy problem dotykający ludzi praktycznie z każdego poziomu zawodowego, niezależnie od branży, działalności czy zajmowanego stanowiska. Najczęściej dotyka on osoby pracujące w intensywnym kontakcie z innymi ludźmi, np. psychologów, nauczycieli, lekarzy, pielęgniarek a także tych, którzy z powodu przepracowania oraz ciągłego narażenia na stres stracili ochotę do wykonywania kiedyś lubianej i docenianej pracy. Dobrym sposobem na poradzenie sobie z wypaleniem zawodowym jest odpowiednia motywacja, delikatne podejście do tematu i ciągłe dbanie o rozwój osobisty. Firma FranklinCovey to globalny lider na rynku rozwiązań, których głównym tematem są: podnoszenie efektywności, narzędzia i techniki wspomagajace wzrost wydajności. Usługi doradztwa i konsultacje biznesowe, szkolenia i warsztaty koncentrują wszystkie wysiłki pracowników, kadrę kierowniczą, menadżerów, na najważniejszych zadaniach, czyniąc realizację kluczowych zadań największym priorytetem. W trakcie warsztatów uczestnicy dowiadują się krok po kroku czym jest skuteczna motywacja i w jaki sposób mogą osiągnąć swoje cele. Klienci firmy FranklinCovey to głównie firmy z listy Fortune 100 (90% wszystkich wymienionych firm) a z listy Fortune 500 jest ich ponad 75%. Ponadto, małe i średnie przedsiębiorstwa, liczne jednostki rządowe oraz instytucje oświatowe.

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kursy maturalne Abiturient »

  Kursy maturalne Abiturient - Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław. Skuteczne przygotowanie do matury tylko u nas.
  Komfortowa nauka w małych grupach, elastyczne terminy zajęć i płatność miesięczna - to tylko niektóre z naszych zalet.
  Matura dla dorosłych Abiturient Katowice - to miejsce w którym od lat z doskonałym efektem przygotowujemy do matury dorosłych Abiturientów. Przygotowanie do matury z nami, dzięki indywidualnemu podejściu i pracy nad każdym szczegółem, oznacza wysoki wynik podczas egzaminu maturalnego. Nasi dorośli Maturzyści osiągają świetne wyniki, bo w Abituriencie stawiamy na fachowość i rzetelność.
  Sprawdź więcej.

  Sprawdź.

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak zostać milionerem w 5 lat »

  Sprawdzam i testuję literaturę oraz systemy prowadzące do sukcesu finansowego. Krok po kroku ukazuję jak zbliżam się do pierwszego miliona. Dowiesz się jak zacząłem moją własną drogę do celu. Piszę o motywacji jaka mi przyświeca oraz sposobach zdobywania majątku.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zdobywanie uprawnień sep www.grema.pl »

  Uprawnienia sep potrafią na prawdę sporo ułatwić w kwestii znalezienia pracy. Doskonale wiemy jak trudno w dzisiejszych czasach o zdobycie dobrej posady. Z tego właśnie powodu i wielu innych powinniśmy decydować się na podnoszenie kwalifikacji. Firma Grema z Nowego Sącza to miejsce w którym bez najmniejszych problemów możecie Państwo wykonać kursy różnego rodzaju m.in właśnie uprawnienia sep. Firma Grema prowadzona jest przez osobę kompetentną i doświadczoną w dziedzinie kursów i szkoleń, w zawodzie pracuje już od kilkunastu lat. Wykonanie takiego kursu może sprawić, ze poczujemy się dużo lepiej w swoim fachu a nasza praca stanie się sprawniejsza.

  Data dodania: 06 01 2015 · szczegóły wpisu »