Ogrzewanie domu - Pnd Polska

Ogrzewanie domu - Pnd Polska Firma PND Polska specjalizuje się w kwestii energooszczędności. Możliwe jest zaprojektowanie energooszczędnych domów oraz budynków, ewentualnie nieruchomości pasywnych. Dodatkowo, proponowane jest stosowne przystosowanie projektów, jakie są już gotowe. Firma zajmuje się ponadto montażem kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Projektowane są również stosowne instalacje. Przykłady realizacji można znaleźć na stronie internetowej.

Szczegóły strony www.pndpolska.pl:

Podlinkuj stronę www.pndpolska.pl:

Ogrzewanie domu - Pnd Polska

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klimatyzacja, wentylacja »

  Firma MARKPOL istnieje na rynku już od 1987 roku i specjalizuje się w montowaniu klimatyzacji, wentylacji i automatyki sterującej po radiografię przemysłową, produkcję oraz sprzedaż zawiesi linowych, pasowych i specjalnych.

  Data dodania: 31 03 2005 · szczegóły wpisu »
 • Wkłady kominowe, wentylacja. »

  Ceny producenta. Żaroodporne kwasoodporne wkłady kominowe. Kominy dwuścienne. Elastyczne systemy wentylacyjne: przewody, złączki, rozety.

  Data dodania: 22 09 2005 · szczegóły wpisu »
 • Kotły C.O. Pleszew - PPHU KOTŁOSPAW S.C. - pleszewskie kotły co. »

  Kotły C.O. - PPHU Kotłospaw produkuje pleszewskie kotły co. Nasze kotły są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku. Zapewniamy krótkie terminy dostaw, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, doradztwo techniczne, wysoką jakość, atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 19 01 2006 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Witryna internetowa przedsiębiorstwa SunDay zawiera informacje o sprzedaży pomp ciepła i kolektorów słonecznych, czyli "zielonych" systemów do ogrzewania domów jednorodzinnych. Na witrynie zamieszczony jest opis produktów i ich funkcjonalność, charakterystyka oraz przykładowe ceny. Firma SunDay ma biura w Bełchatowie, Sieradzu oraz.Firma SunDay dba o satysfakcję i zadowolenie Klienta.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skorupińscy skład węglowy »

  Firma P.H.U. Skorupińscy obecna jest na rynku sprzedaży węgla oraz skupu złomu od 1998 roku.
  Oferujemy sprzedaż oraz transport węgla kamiennego pochodzenia polskiego. W naszym asortymencie mamy węgiel oraz eko groszek. Oferujemy również sprzedaż węgla workowanego i przesiewanego. Zapewniamy transport oraz załadunek do klienta. Naszymi dostawcami są kopalnie Kompanii Węglowej S.A., oraz Katowicki Holding Węglowy S.A.
  Zaopatrujemy w opał klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych z terenu województw mazowieckiego i łódzkiego. Posiadamy specjalistyczny transport o ładowności od 0,5 t. do 26 t. Zajmujemy się również skupem złomu stalowego, żeliwnego oraz metali kolorowych.
  Oferujemy usługę demontażu złomu i odbioru naszym transportem. Naszym celem jest kompleksowa obsługa i pełne zadowolenie klienta. Prowadzimy sprzedaż złomu użytkowego. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biokominki Nice-House »

  Yannkes Polska jako bezpośredni dystrybutor na Polskę biokominków Nice-House zaprasza do współpracy. Biokominki to żywy ogień, bez instalacji kominowej, bez dymu, bez popiołu, bez zapachu. Biokominki do zabudowy oraz do zawieszenia na ścianie.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż węgla »

  Mimo nieustannie postępującej technologii i rozwoju systemów grzewczych, opalanie domów tym co dała nam natura - surowcami mineralnymi, jak np. węgiel, wciąż jest bardzo popularne i szeroko stosowane. Aktualnie również ten proces jest coraz bardziej unowocześniany i piece węglowe stają się coraz mniej kłopotliwe w obsłudze i wymagają jedynie minimum czasu i energii. Zapewne istotnym argumentem przemawiającym za wybór tego typu ogrzewania jest wzgląd ekonomiczny.
  Firma Bergton działa właśnie dla tych osób, które ogrzewają domy czy też różnego rodzaju instytucje węglem. W ofercie firmy znajduje się głównie węgiel pochodzący z polskich kopalń, ale również dostępny jest węgiel czeski – brunatny. Wieloraki asortyment, który proponuje firma, powinien spełnić oczekiwania każdego klienta. Oferta obejmuje opał zarówno do pieców starszego typu (węgiel groszek, orzech, kostka, miał węglowy), jak i do nowoczesnych pieców z podajnikami (ekogroszek, ekomiał). Każdy z oferowanych sortów dostępny jest także w wersji workowanej. W zależności od parametrów, węgiel danego typu dostępny jest w zróżnicowanych cenach. Ta jakość opału związana jest bezpośrednio z źródłem pochodzenia węgla, a więc konkretnej kopalni.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki elektryczne www.tom-el.com.pl »

  Nasza firma od 2008 roku prowadzi sklep internetowy, oferując wysokiej jakości urządzenia grzejne. W ofercie posiadamy urządzenia elektryczne, które ostatnimi czasy ze względu na wygodę z ich użytkowania, trwałość i ekonomiczność, cieszą się dużym powodzeniem. Specjalizujemy się w sprzedaży systemów grzewczych dla budownictwa, przemysłu. Naszymi klientami są również osoby indywidualne. Oferujemy pomoc w doborze odpowiednich urządzeń.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Grzejnik dekoracyjny Imers »

  Jesteśmy firmą, która od wielu lat produkuje wysokiej jakości grzejniki dekoracyjne jak i grzejniki klasyczne. Nasze grzejniki mogą być wykończone przy wykorzystaniu różnego rodzaju pokryć wśród, których znaleźć można satynę, złoty posiądź, oraz ogromny wybór kolorów z palety RAL. Zaletą naszych produktów jest bardzo atrakcyjna względem jakości wykonania oraz trwałości produktu. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 18 11 2015 · szczegóły wpisu »