http://www.adwkozlowski.pl

http://www.adwkozlowski.pl Mieszcząca się w Toruniu przy ulicy Królowej Jadwigi 24 kancelaria adwokacka prowadzona jest przez doświadczonego i wykwalifikowanego prawnika, jakim jest Jacek Kozłowski. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym oraz prawie karnym, zajmuje się również obsługą prawną podmiotów gospodarczych w zakresie między innymi bieżącego doradztwa, sporządzania umów i dokumentów, czy też dochodzeniu należności.

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

http://www.adwkozlowski.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot - Rzeszów »

  Adwokat Krzysztof Dolot świadczy profesjonalnie wszelkie usługi dla klientów indywidualnych jak i osób prawnych. Kancelaria adwokacka znajduje się w Rzeszowie przy ul. Ks. Jałowego 29 w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego.
  Mecenas Krzysztof Dolot prowadzi sprawy z zakresu:
  - prawa karnego (obrońca, pełnomocnik),
  - prawa cywilnego (m. inn. rozwody, sprawy odszkodowawcze)
  - prawa gospodarczego,
  - prawa pracy
  a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia.
  Adwokat Krzysztof Dolot gwarantuje rzetelną realizację powierzonych zleceń oraz fachową obsługę.
  Zapraszam do zapoznania się z ofertą zawartą na stronie internetowej.
  Tel. 602 678 102

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kielce »

  Nasza Kancelaria Adwokacka kierowana przez Adwokata Stanisława Szufla i Adwokat Agnieszkę Szufel-Figurską oferuje usługi asysty prawnej dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak i w formie pełnomocnictw do prowadzenia konkretnych spraw. Zakres naszych usług zawiera praktycznie dowolne dziedziny prawa: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo gospodarcze i administracyjne, prawo upadłościowe i naprawcze, sprawy karne, windykacja należności negocjacje i mediacje. Pomoc prawna świadczona jest osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym również jednostkom organizacyjnym, przez co rozumie się organ państwowy lub samorządowy, osobę prawną, organizację społeczną lub polityczną oraz inny podmiot nieposiadający osobowości prawnej. Kancelaria Adwokacka oferuje najwyższy poziom prowadzenia spraw bazujący na wiedzy, moralności zawodu adwokata także na zaufaniu między klientem a adwokatem w imię zasady: „najważniejszy jest klient”. Nasza Kancelaria w ramach działalności współpracuje z innymi kancelariami.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gowin kancelaria »

  Gowin Kancelaria skupia w swoich szeregach najlepszych prawników posiadających wieloletnie, bogate doświadczenie we wszelkich sprawach związanych z komercjalizacją obiektów handlowych, prowadzeniem procesów inwestycyjnych, obrotem nieruchomościami czy obsługą spółek. Do każdego Klienta i każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, gwarantując w pełni profesjonalną pomoc i należyte zaangażowanie. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Łódź »

  Kancelarie Radców Prawnych Ługowska, Kulbat-Soja świadczą porady prawne i usługi prawne w kompleksowym zakresie, zarówno na zlecenie podmiotów gospodarczych, jak i Klientów indywidualnych. W kontaktach z Klientem dbamy o
  przestrzeganie zasad etyki wykonywania
  zawodu radcy prawnego, uczciwości
  i poufności.

  Zapraszamy do współpracy.
  Radca prawny Kamila Ługowska
  Radca prawny
  Agnieszka Kulbat- Soja

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne - ePrawnik24.com »

  Porady prawne z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, handlowego i innych. Czas oczekiwania na otrzymanie porady prawnej wynosi 24 godziny od momentu złożenia zamówienia. Zajmujemy się również sporządzaniem umów oraz pism procesowych. Nasze usługi świadczymy zarówno dla osób fizycznych, jak również małych, średnich oraz dużych firm. Dodatkowo dla firm świadczymy również usługi z zakresu efektywnej optymalizacji podatkowej oraz ochrony majątku wykorzystując w tym celu raje podatkowe i wypracowane rozwiązania z udziałem międzynarodowego planowania finansowego.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Wałbrzych »

  Świadcząca pomoc prawną na najwyższym poziomie kancelaria radcy prawnego IURIS znajdująca się w Wałbrzychu, kieruje swoją ofertę w szczególności do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria zapewnia sprawną obsługę oraz porady, opinie, czy też analizy na piśmie. Klienci mogą też liczyć na porady prawne oraz obsługę za pośrednictwem telefonu, faksu, czy też Internetu. Kancelarię prowadzi pan Robert Pilecki.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat spadki warszawa »

  Nasza kancelaria prawna od wielu lat specjalizuje się w doradzaniu jeśli chodzi o sprawy spadkowe. Zajmujemy się tym od wielu lat, nie tylko dla klientów z Polski, ale także z USA, RPA i wielu innych krajów. Jesteśmy w stanie pomóc w każdej sprawie związanej z testamentami, zachowkami, podziałami majątków. Dodatkowo na naszej stronie udzielamy porad umożliwiających poznanie podstawowej wiedzy każdemu.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat prawo rodzinne Łódź »

  Firma Familia lex oferuje szeroki wachlarz usług prawnych. Specjalizuje się w sprawach rodzinnych i spadkowych. W naszej ofercie następujące sprawy rodzinne rozwód, alimenty na dziecko, a także ograniczenie władzy rodzicielskiej. Dodatkowo zajmujemy się takimi sprawami spadkowymi jak : zrzeczenie dziedziczenia, stwierdzenie nabycia spadku czy otrzymanie darowizny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na pytania odpowiemy telefonicznie bądź e-mailowo. Zapraszamy na naszą stronę www.prawo-rodzinne.pl.

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Regulaminy sklepów »

  Regulamin sklepu internetowego jest podstawą działalności każdego e-sklepu. Profesjonalna kancelaria radców prawnych oferuje sporządzanie regulaminów dla sklepów w sieci. Solidny regulamin pozwoli Ci uniknąć takich konsekwencji prawnych jak: kara grzywny, wydłużenie terminu na zwrot towaru, nieważność umowy czy nawet brak odpowiedzialności kupującego. Do współpracy zapraszamy takie podmioty e-commerce, jak: serwisy internetowe, e-sklepy, sklepy B2B.

  Data dodania: 23 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria-prawa-spadkowego.pl »

  Kancelaria Adwokacka Prawo Spadkowe działa we Wrocławiu i może zagwarantować Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę w każdym aspekcie prawa spadkowego. Jeżeli zatem ktoś z Państwa jest zainteresowany między innymi zabezpieczeniem spadku, testamentem, zachowkiem, przyjęciem bądź odrzuceniem spadku - mowa o poradach prawnych, negocjacjach bądź prowadzeniu spraw sądowych, to jak najbardziej warto się z nami skontaktować. Więcej o kancelarii zainteresowani prawem spadkowym znajdą na stronie.

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »