Automatech.pl - Remonty maszyn

Automatech.pl - Remonty maszyn Przedstawicielstwo i rozprowadzanie instrumentów do wdrożeń w przemyśle. M.in.: planowanie, produkcja, zamontowanie i konserwacja systemów pomiarowych. Inspekcja pomp, pras przemysłowych pod względem bezpieczeństwa. Wydawanie certyfikatów bezpieczeństwa i świadectw zgodności.
Dystrybucja produktów takich przedsiębiorstw jak Omron, Panasonic, Sunx, Matsushita, Pfannenberg.
Mnogość rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Klimatyzacja szaf sterowniczych, precyzyjne czujniki pomiarowe, magnetyczne czujniki bezpieczeństwa firmy Pilz, panele pomiarowe.
Umożliwianie kontroli urządzeń za pomocą sieci GSM.
Firma jest na rynku od 1994 roku, co pozwala jej na świadczenie licznych profesjonalnych rozwiązań.

Szczegóły strony www.automatech.pl:

Podlinkuj stronę www.automatech.pl:

Automatech.pl - Remonty maszyn

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • smary-oleje.pl Smary i oleje dla przemysłu. »

  Jesteśmy dystrybutorem olei, smarów oraz płynów eksploatacyjnych do użytku w przemyśle i motoryzacji. Zapraszamy do naszego sklepu smary-oleje.pl w ofercie m.in. oleje i smary Mobil, Shell, Castrol. Oferujemy sprzedaż bez akcyzy. Towar dostępny w magazynie kupujący otrzymują pod wskazany adres na terenie całego kraju najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych. Koszty dostawy utrzymujemy na najniższym poziomie zapewniając jednocześnie osobisty odbiór zamówienia z magazynu w Zgierzu. Zapewniamy ceny hurtowe, a dla stałych Klientów mamy dodatkowe upusty oraz kredyty kupieckie. Pomagamy w doborze prawidłowego smaru lub oleju oraz przygotowaniu zamienników środków smarnych obecnie używanych.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zawiesia »

  Niemiecka firma o wieloletniej tradycji, stworzyła swoją ofertę pod wymagania przedsiębiorstw z branży przemysłowej, czy też rzemieślniczej. Dbamy o rozwój naszej działalności oraz produktów, które dostarczamy na rynek, dlatego nie boimy się nowych wyzwań w postaci wymagań naszych klientów. Duża stabilność firmy pozwala nam na rozszerzenie swojej działalności o nowe miasta oraz państwa, dzięki temu jesteśmy liderem w swojej dziedzinie i branży. Produkty, które oferujemy znajdują się na naszej stronie internetowej wraz z opisem zastosowań. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt laboratoryjny »

  sprzęt laboratoryjny - Kompleksowe wyposażenie firm produkcyjnych i laboratoriów w takie produkty jak: waga laboratoryjna, autoklaw, destylarka, cieplarki laboratoryjne, sterylizator itp. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem oferowanych przez nas produktów dostępnym na naszej stronie www.

  Data dodania: 11 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Węże hydrauliczne »

  Posiadamy szeroki SERWIS hydrauliki siłowej. Wyposażony w wyjątkowe w skali kraju maszyny i oprzyrządowanie do odtwarzania rozwiązań oryginalnych, np. przewody łączone (metalowo-gumowy kształtowany) wspomagania kierownicy, przewody układów hamulcowych, rurki kształtowane do klimatyzacji, rurki i armatura wysokiego ciśnienia (diesel). Regenerujemy i odtwarzamy na podstawie zużytego wzorca wszelkie przewody, np. hydraulika siłowa, z rur stalowych precyzyjnych, grubościennych do koparek i maszyn budowlanych firm: Waryński, Komatsu, Caterpillar, Hitachi, Hyundai, Putzmeister, JCB, Dynapack, Zeppelin, Atlas Copco, Stalowa Wola, Case, Liebherr, Fuchs. Ponadto dorabiamy praktycznie wszelkie węże hydrauliki siłowej z gumy, zakończone różnymi wysokociśnieniowymi końcówkami.

  Hydraulika siłowa |Hydraulika siłowa |

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • gwintowniki »

  Nasza firma od momentu jej powstania stawiała sobie wielkie cele, wśród których polepszająca się jakość towarów i usług stanowiła najistotniejszy punkt. Firma Promet na bieżąco analizuje potrzeby rynku w branży obróbki skrawaniem, dba o kontakty z klientami, podnoszenie kwalifikacji i zatrudnianie wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Wdrożyliśmy i utrzymujemy System Zarządzania Jakością według ISO 9001:2000. Dzięki czemu możesz mieć gwarancje, że nasze wiertła czy gwintowniki są po prostu najlepsze.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROGRAM-B JANUSZ SEHEŃ zaszywarka thar »

  Zaszywarki ręczne i stacjonarne, używane w procesach produkcyjnych oraz podczas pakowania różnorodnych produktów w większości gałęzi przemysłu - z powodzeniem wyprzedawane i rozpowszechniane są przez niesłychanie doświadczonego przedsiębiorstwa „PROGRAM-B”. Do wyrobów generowanych w jednostce przynależą produkowane albo szyte worki i BigBagi do pakowania, wożenia również gromadzenia artykułów. W dystrybucji jednostka proponuje ręczne i stacjonarne zszywarki oraz paletę akcesoriów. Pomocne informacje o korzystnych i przychylnych normach kooperacyj z przedsiębiorstwem „PROGRAM-B” razem z paletą artykułów i obszarem usług opublikowano na stronie www.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • HERZ POLSKA SP. Z O.O. zgrzewarka do folii ręczna »

  HERZ Polska Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, jakie zajmuje się produkcją i sprzedażą maszyn i elektronarzędzi do obróbki tworzyw sztucznych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Polecamy: urządzenia ręczne, akcesoria do urządzeń ręcznych, zgrzewarki samojezdne, ekstrudery ręczne, zgrzewarki doczołowe, krawędziarki, stoły grzewcze, nagrzewnice powietrza, osprzęt do nagrzewnic, dmuchawy, zapalarki do kotłów, elementy grzejne, urządzenia kontrolne i druty do spawania tworzyw. Prowadzimy również naprawę, montaż oraz serwis tych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną propozycją, którą opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.czescimaszyn.pl »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Polmech. Wykonuje doskonałej jakości części konstrukcji maszyn. W ofercie firmy znajdą Państwo koła zębate, stożkowe i pasowe oraz śruby i nakrętki trapezowe spełniające standardy ANSI, DIN, PN. Proponowane przez Polmech części maszyn cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia, niezawodnością i wydajnością.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Creon - nagrzewnice »

  Bardzo ciekawą propozycją firmy Creon, są osuszacze powietrza. Można je obecnie wykorzystywać w różnych miejscach, czy to w domach, czy w firmach, czy w halach produkcyjnych. Przydadzą się w każdym miejscu, gdzie panuje nadmierna wilgoć. Jak wiadomo wilgoć w pomieszczeniach, może być bardzo szkodliwa, dlatego warto się wspomóc takimi urządzeniami. Ich obsługa jest bardzo łatwa, nie stwarzają żadnych problemów. Można je zamontować w różnych miejscach, jak i przenosić z miejsca w miejsce, jeśli zaistnieje taka konieczność.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dozowniki do mydła - pureco.pl »

  Profesjonalne systemy czyszczące. Marka Pureco w tej materii zdobyła wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedzę. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić środki myjące, chemię gospodarczą i domową. Ponadto polecamy maszyny czyszczące, szorowarki, odkurzacze przemysłowe, myjki ciśnieniowe. Katalog produktów dostępny jest na stronie pureco.pl. Polecamy tylko i wyłącznie produkty renomowanych firm.

  Data dodania: 29 12 2015 · szczegóły wpisu »