Automatech.pl - Remonty maszyn

Automatech.pl - Remonty maszyn Przedstawicielstwo i rozprowadzanie instrumentów do wdrożeń w przemyśle. M.in.: planowanie, produkcja, zamontowanie i konserwacja systemów pomiarowych. Inspekcja pomp, pras przemysłowych pod względem bezpieczeństwa. Wydawanie certyfikatów bezpieczeństwa i świadectw zgodności.
Dystrybucja produktów takich przedsiębiorstw jak Omron, Panasonic, Sunx, Matsushita, Pfannenberg.
Mnogość rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Klimatyzacja szaf sterowniczych, precyzyjne czujniki pomiarowe, magnetyczne czujniki bezpieczeństwa firmy Pilz, panele pomiarowe.
Umożliwianie kontroli urządzeń za pomocą sieci GSM.
Firma jest na rynku od 1994 roku, co pozwala jej na świadczenie licznych profesjonalnych rozwiązań.

Szczegóły strony www.automatech.pl:

Podlinkuj stronę www.automatech.pl:

Automatech.pl - Remonty maszyn

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • prasokontenery »

  Aby pomóc Państwu w rozwiązaniu problemu z odpadami i osiągnięciu wymiernych korzyści ekonomicznych zapraszamy do zapoznania się z ofertą na prasokontenery(belownice, kompaktor) Firmy Husmann.
  Urządzenia te - prasokontenery, belownice, prasy stacjonarne, stacje przeładunkowe, są łatwe w utrzymaniu, niezwykle wytrzymałe i niezawodne. Przekonują do siebie dobrze przemyślaną, mocną konstrukcją i długotrwałością użytkowania, dają możliwość efektywnego, bardzo prostego segregowania i prasowania odpadów, co znacznie ogranicza negatywne oddziaływanie odpadów na środowisko.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Silniki Deutz »

  Firma Age-Power oferuje pełną gamę silników Deutz , części zamiennych oraz ich serwis. W ofercie sprzedaży posiada także: silniki Perkins, części zamienne do silników Perkins, agregaty prądotwórcze, agregaty spawalnicze, motopompy, myjki wysokociśnieniowe, piły do betonu i asfaltu.
  Kompleksowa i profesjonalna obsługa serwisowa silników obejmuje:
  - serwis silników Deutz , Perkins,
  - diagnostyka komputerowa,
  - naprawy doraźne,
  - naprawy główne,
  - silniki na wymianę, za stary silnik.
  Udzielamy pełnej 12-miesięcznej gwarancji na wykonaną usługę oraz użyte części zamienne, które są najwyższej jakości.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • produkcja biopaliw »

  Kluczowym elementem wywrotnicy skrzyni ładunkowej jest siłownik hydrauliczny. Moc siłownika decyduje o sile i sprawności działania wywrotnicy, a także skrzyni ładunkowej samochodu ciężarowego. Siłownik typu 717.016.50.00. jest 2-nurnikowym podnośnikiem teleskopowym przeznaczonym do przyczep D-43 i D-45. Siłownik 717.016.60.00. jest 3-nurnikowym podnośnikiem . teleskopowym. Wszystkie siłowniki działają w oparciu o hydraulikę. Dodatkowo produkowana jest odmiana do przyczep typu HL. Podstawowe parametry siłowników to maksymalny skok i siła udźwigu. Dla wszystkich siłowników określa się zawsze nominalne ciśnienie robocze.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Węże hydrauliczne »

  Posiadamy szeroki SERWIS hydrauliki siłowej. Wyposażony w wyjątkowe w skali kraju maszyny i oprzyrządowanie do odtwarzania rozwiązań oryginalnych, np. przewody łączone (metalowo-gumowy kształtowany) wspomagania kierownicy, przewody układów hamulcowych, rurki kształtowane do klimatyzacji, rurki i armatura wysokiego ciśnienia (diesel). Regenerujemy i odtwarzamy na podstawie zużytego wzorca wszelkie przewody, np. hydraulika siłowa, z rur stalowych precyzyjnych, grubościennych do koparek i maszyn budowlanych firm: Waryński, Komatsu, Caterpillar, Hitachi, Hyundai, Putzmeister, JCB, Dynapack, Zeppelin, Atlas Copco, Stalowa Wola, Case, Liebherr, Fuchs. Ponadto dorabiamy praktycznie wszelkie węże hydrauliki siłowej z gumy, zakończone różnymi wysokociśnieniowymi końcówkami.

  Hydraulika siłowa |Hydraulika siłowa |

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Energ - zielona energia »

  Szukasz informacji dotyczących innowacyjnych a jednocześnie energooszczędnych technologii, które pozwalają na pozyskanie energii jak energia z biogazu lub spalania śmieci? Prosimy o wejście wobec tego na stronę internetową firmy zajmującej się produkowaniem energii zielonej. W ofercie znajdziecie genialne rozwiązania technologiczne z zakresu projektu i budowy biogazowni, a także energia w skojarzeniu. Przedsiębiorstwo ma niezbędną wiedzę i ogromne doświadczenie w zakresie nowatorskich rozwiązań technologicznych, pozwalających na skuteczne oraz bezpieczne pozyskiwanie zielonej energii. Na witrynie znajdą Państwo nie tylko ofertę, ale ponadto informacje o wykonanych inwestycjach i historię firmy.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biomasa »

  Wytwórnia kotłów centralnego ogrzewania Tulgner oferuje swe usługi. Na stronie www.tilgner.pl znaleźć można dokładny opis różnych modeli naszych kotłów grzewczych, wraz z ich zastosowaniami, konfiguracjami, poradnikami, zasadami działania i masą innych informacji. Wraz z rozwojem naszej firmy, będącej ponad 25 lat na rynku, udoskonalaliśmy nasze kotły i poszerzaliśmy ofertę, która spotykała się z uznaniem naszych klientów. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy z Państwa strony, dlatego czekamy na kontakt mailowy lub telefoniczny.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • POL-SERVICE MAJCHER JACEK wytłaczarki produkcja »

  Sprawdzonym dostarczycielem najwyższej jakości oprzyrządowania dokonującego przetwórstwa tworzyw sztucznych jest rzeszowskie przedsiębiorstwo POL-SERVICE, funkcjonujące nie tylko na terenie województwa Podkarpackiego. Branżą firmy była w początkach działalności fabrykacja rur PCV a od tego czasu jednostka bezustannie się rozwija, doskonaląc branżę swojej działalności, dzięki czemu teraz może oferować sprzedaż (a także serwis) nowych oraz używanych maszyn przetwórstwa tworzyw sztucznych - m.in. układów plastyfikujących do wytłaczarek jedno- bądź dwuślimakowych. Szczegółowe informacje zawarte są na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia do znakowania, etykietowania Coleman »

  Coleman jest znaczącym dostawcą urządzeń do drukowania, znakowania i etykietowania towrów oraz opakowań na dane produkty. Sprzedajemy drukarki do tego służące, ale także zajmujemy się serwisowaniem ich. Jeśli zatem potrzebujesz dobrego sprzętu do znakowania, datowania, czy etykietyowania zapraszamy.

  http://coleman.pl/firma

  http://coleman.pl/rozwiazania

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pol-Sver - giętarki »

  Firma POL-SVER posiada wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Jej główną siedzibą jest Warszawa, a serwisy mieszczą się także w innych miastach Polski. Specjalizujemy się w sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych do obróbki plastycznej rur oraz blach. Oferujemy asortyment produkowany przez renomowane szwedzkie firmy, jakie zapewniają wysoką jakość. Znajdziesz u nas nowe prasy mimośrodowe, zwijarki do kształtowników i blach, a także całe automatyczne linie produkcyjne. Proponujemy szeroki wybór narzędzi do pras krawędziowych różnych typów. Wiemy, że najlepszą reklamą dla firmy jest usatysfakcjonowany klient, dlatego każdemu gwarantujemy produkty spełniające wszystkie jego oczekiwania. Cały czas wzbogacamy naszą ofertę i modyfikujemy ją, żeby dostarczać artykuły najlepszej klasy. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Efiltry - filtry Filtron, Mann i K&N efiltry.pl »

  Sklep internetowy efiltry.pl to bogaty asortyment filtrów do wszelkiego rodzaju maszyn, pojazdów silnikowych czy układów hydraulicznych. W ofercie znajdą Państwo między innymi filtry powietrza, oleju i paliwa znanych marek takich jak Filtron, Mann czy K&N

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »